Підписатись
Відписатись

 

УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ПСИХОТЕРАПЕВТІВ (УСП)

-
 

УСП є всеукраїнською громадською організацією, основною метою якої є сприяння розвитку сучасної психотерапії в Україні. 

 
 Українська Спілка Психотерапевтів була заснована у 1996 році та зареєстрована Міністерством юстиції України, свідоцтво № 730 від 11.04.1996 року.  В 1996 році прийнятий Статут УСП, розроблений Етичний кодекс Української Спілки психотерапевтів. УСП з 1997 року є дійсним членом Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП).
 
Спілка налічує близько півтори тисячі активних членів (психологів, психотерапевтів, психіатрів) з 26 областей УКРАЇНИ. У спілці об'єдналися психотерапевти 10 напрямків психотерапії, активно функціонують 13 секцій.
 

УСП щорічно проводить близько 100 різноманітних заходів із підвищення професійної кваліфікації психотерапевтів: теоретичні та супервізійні семінари, конференції, проекти власного досвіду, пропедевтичні проекти та ін. Ведучими семінарів є провідні європейські та українські спеціалісти.  Спілка часто виступає також (спів-) організатором міжнародних конгресів та конференцій. 

Зусиллями фахівців видається загальноукраїнський журнал "Форум психіатрії та психотерапії". Проводиться щорічна підсумкова конференція, де збираються найкваліфікованіші професіонали в галузі психотерапії з усіх куточків України.

 Півсотні психотерапевтів з України отримали Європейський Сертифікат Психотерапії. www.europsyche.org. Понад дві сотні спеціалістів є учасниками Реєстру психотерапевтів УСП, що посвідчує виконання високих стандартів підготовки, узгоджених з Європейською Асоціацією Психотерапії.

Українська спілка психотерапевтів на сьогоднішній день є найавторитетніша організація в галузі психотерапії, що забезпечує високий стандарт психотерапевтичної освіти та організаційної діяльності.