Підписатись
Відписатись

 
УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ПСИХОТЕРАПЕВТІВ
Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна»
 
Прес-реліз 30.05.2013 р.
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ:
«ПСИХОТЕРАПІЯ: ЗАХІДНА ТРАДИЦІЯ В УКРАЇНСЬКОМУ КОНТЕКСТІ - 20 РОКІВ ДОСВІДУ»
 
28-30 червня 2013 рокув Києві відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Психотерапія. Західна традиція в українському контексті – 20 років досвіду», яку проводить Українська спілка психотерапевтів (УСП) та Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна».
Вперше в Україні пройде настільки масштабний міжнародний психотерапевтичний форум.
 
Протягом 3-х днів на учасників чекають понад 150 доповідей, лекцій, круглих столів, майстер-класів, семінарів та супервізій. В конференції візьмуть участь понад 500 спеціалістів,провідні фахівці психотерапії з України, Росії, Білорусії, Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Великобританії, Нідерландів, США та інших країн світу.
 
З доповідями та майстер-класами виступлять провідні європейські науковці: професорАльфред Пріц -Президент Всесвітньої ради психотерапевтів, Генеральний секретар Європейської асоціації психотерапевтів, ректор Університету Зігмунда Фройда (Австрія), психоаналітикАдріан Роудес - президент ЄАП, почесний канонік, капелан Манчестерського собору; почесний член Британської ради психотерапії; екс-почесний секретар та віце-президент UKCP, психоаналітик; Елізабет Кремерпрезидент асоціації терапії центрованої на особистості (Франція); Рэнэ Аудийк (Нідерланди) - екс-президент FEPTO, член ТАС та Professional Competencies of a European Psychotherapist Group ЄAП, психодрама терапевт; Сюзанна Шульцемагістр, клінічний психолог, навчаючий супервізор секції "Супервізія та коучинг" (Австрія), психодрама психотерапевт, та багато інших вчених.
 
Однією з цілей конференції є порівняння західного та вітчизняного підходів до сучасної психотерапії. У 1993 році в Україні з'явився перший навчальний проект під егідою Європейської асоціації психотерапії (ЄАП), де проводилося навчання фахівців з основних напрямів психотерапії з використанням європейських методик, підходів і стандартів. В 1996 році була створена громадська організація Українська спілка психотерапевтів, яка входить до складу ЄАП, є представником ЄАП в Україні, та ставить за мету сприяння професійному розвитку психотерапії в Україні.
 
За цих 20 років в Україні з’явилось чимало фахівців в галузі психотерапії, що пройшли багаторічну підготовку та мають великий досвід роботи. Сьогодні УСП налічує вже понад 2 500 психотерапевтів, які працюють в усіх регіонах України.

Як розвивається вітчизняна психотерапія, чим відрізняється від європейської, які проблеми і досягнення існують сьогодні в українській та світової психотерапії? Ці та інші питання, які турбують професійне середовище психотерапевтів, стануть темами доповідей, семінарів та круглих столів конференції.
 
Одне з важливих питань, яке буде обговорюватись на конференції – місце психотерапії та психотерапевта в сучасному українському суспільстві. Суспільна політика стосовно психотерапії в Україні наразі є невизначеною. Це завдає шкоди розвитку психотерапії й суспільству в цілому. Багатьма установами та інституціями професія психотерапевта досі сприймається як супутник психіатрії чи психології. Хоча ще в 1990 році провідними фахівцями галузі було затверджено Стразбургську декларацію, яка задекларувала цю професію, як окрему і незалежну від психології чи психіатрії. На основі якої більшість країн Європи затвердили це законодавчо.
 
«Багаторічні дослідження доводять високу ефективність та корисний вплив психотерапії на громадське  здоров’я. Це стосується не тільки нервових розладів, але й масових «класичних» захворювань таких як гіпертонія, діабет, виразка шлунка та цілий ряд інших так званих «функціональних розладів». Не дарма в країнах Заходу психотерапія вже декілька десятиліть має статус самостійної науки, та обов’язково включена до страхових медичних полісів більшості розвинутих країн».
Проф. Олександр Фільц – президент УСП, екс-президент ЄАП, навчаючий супервізор, психоаналітик, головний лікар Львівської обласної психіатричної лікарні.
 
На конференції будуть представлені 14 основних популярних напрямків сучасної психотерапії: психоаналіз, терапія центрована на особистості, дитяча та юнацька психотерапія, системна сімейна психотерапія, гештальт терапія, психодрама, арт-терапія, індивідуальна психологія за Адлером, телефонне консультування, трансактний аналіз, символ-драма, позитивна психотерапія, стаціонарна психотерапія, психологічне консультування (соціально-психологічний тренінг) та інші напрямки.
 
У фахівців та студентів в галузі психотерапії, психології та психіатрії є унікальна можливість доторкнутися до різноманіття напрямків, методів та підходів сучасної вітчизняної та закордонної психотерапії. Ознайомиться з різноманіттям технік та принципів роботи, а також особисто познайомитись з провідними українськими та закордонними фахівцями.
 
Урочисте відкриття та пленарна частина конференції пройде 28 червня 2013 р. у київському Будинку Кіно: в 10:00. Решта заходів у Університеті «Україна» з 15:00 28 червня та з 9:30 по 18:30 29 та 30 червня.
 
28 червня з 13:00 до 14:00 в Будинку Кіно відбудеться також прес-конференція представників Секретаріату УСП та Правління ЄАП для ЗМІ.
 
 
____________________________________________________________________________
 
Додаткова інформація:067-465-8959 (Андрій); www.usp-kiev.com.uausp-kiev@ukr.net
Архів новин  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018