Підписатись
Відписатись

 

 

"Психодрама з дітьми"
 
2-3 грудня 2017 року м.Тернопіль
5 сесія
1 Комунікації у дитячому віці.
2. Здорові і невротичні комунікації. 
3. Тривожні стосунки, "залежні" стосунки у дітей, діти, що схильні до ізоляції.
4. Корекція методом психодрами розладів комунікації у дітей. 
 
Використання структурованої ігрової терапії для роботи з невротичними розладами у дітей. Заняття проводяться у формі рольових ігор. Відбувається вивчення основних відхилень в розвитку дитини і способи їх корекції методами ігрова терапія за Лендтретом, рольові ігри, дитяча психодрама за Айхінгером.
 
У дитячій психодрамі учасник за допомогою рольової гри відтворює сцени свого дитинства, які мають відношення до його внутрішнього конфлікту. Причому ці сцени розігруються ніби вони мають місце в даний момент, і це дає можливість конфліктувати з переживаннями які були не пережиті або витіснені або не відредаговані. Учасник групи зможе сформувати нову, більш зрілу форму поведінки.
 
Дитяча психодрама - це феєрія різноманітних ролей: нових і старих, зрілих і незрілих, ригідних і тих, які мають потужний потенціал. Робота в групі дає можливість свідомо подивитися на свій життєвий сценарій і щось змінити.
Спеціалісти, які беруть участь в майстер-класах зможуть працювати з дітьми не тільки більш ефективно, але й творчо і яскраво.
 
Перевага психодраматичного методу перед вербальними методами в тому, що психодрама переміщає проблемні ситуації в ігрові сцени, робить динаміку стосунків в сім'ї більш доступною для дослідження і розуміння. Цей метод завдяки своїй наочності дає можливість побачити проблему більш об'ємно і чітко, чим це можна зробити тільки при допомозі розмови. Багато психодраматистів називають дитячу психодраму "королівською дорогою для дітей". 
 
Учасники семінару зможуть за допомогою символічної гри, ляльок і фігурок тварин зробити процес терапії більш ефективним і цікавим.
 
Попередня реєстрація обов'язкова!
Організатор семінару:
 
Кухарук Світлана Маркелівна. Телефон 0977463677
 
Архів новин  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019