Підписатись
Відписатись

 

Анонс

Учасники 27 Світового Когресу з індивідуальної психології в липні 2017 р. США  проголосували за проведення наступного Світового 28 Конгресу в Україні у м.Львів.

Саме з цього приводу   з 9 -11 березня 2018р. відбулась зустріч лідерів Міжнародної асоціації індивідуальної психології (ІАІР) Куртом Б.Гюнтером ( Австрія) та генеральним секретарем Асоціації Хорстом Гронтером ( Німечина) з представниками Української спілки психотерапевтів – віце-президентом ЄАП ,президентом УСП Олександром Фільцом та керівником індивідуальної психології за А.Адлером УСП – Зоряною Кошулинською.

 В рамках цієї зустрічі обговорювалось ведуче питання – підготовка та готовність національної психотерапевтичної спільноти до проведення у 2020 році у м.Львові  Світового  28 Конгресу з індивідуальної психології.

Відбулась зустріч з міським головою – Андрієм Садовим та керівником міжнародного відділу – Андрієм Павлівим.

В подальшому учасники даного форуму продовжили свою роботу у більш розширеному форматі зустрічі із членами Української спілки психотерапевтів, соціологами, викладачами ВНЗ, депутатами Львівської обласної ради та ЗМІ.

Основною тезою зустрічі був вислів Альфреда Адлера – нормальна особистість прагне не лише до власної могутності, а й до блага того суспільства в якому вона живе. Отже, «соціальне почуття» є неминучою компенсацією будь-якої природньої слабкості індивідуальних людських існувань.

Є чотири основних принципи адлеріанської системи – це цілісність, єдність індивідуального стилю життя, соціальний інтерес або почуття спільності (communityfeelings)  і важливість цілеорієнтованої поведінки.

Підсумовуючи, можна твердити, що наш стиль життя формується у соціумі. Тому професійна спільнота (психологи, психотерапевти, психоаналітики, соціологи і т.п. ) завжди відреаговують на запит суспільства у різних сферах його розвитку та діяльності.

Сьогодні індивідуальна психологія – викликає великий інтерес у суспільстві.  

Звичайно на всі питання є неможливим надати відповідь, однак у поєднанні з провідними науковцями та визнаними  професіоналами світової спільноти в галузі психоаналізу, психотерапії та психології на Світовому 28 Конгресі у 2020 році в м.Львові буде надана така можливість.

З повагою, професор Олександр Фільц та Зоряна Кошулинська.

Архів новин  2006  2007  2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018